Jak dodać artykuł?

Witaj w darmowym, moderowanym, wysokiej jakości katalogu materiałów budowlanych. Strona nie jest całkowicie darmowa, należy zapłacić swoją wiedzą i czasem by napisać dobry artykuł, to jedyne opłaty. Artykuły zamieszczane na tej stronie muszą być związane z materiałami budowlanymi. Strona ta, przeznaczona jest dla ludzi, którzy chcą polepszyć pozycję swoich stron w wyszukiwarkach ale nie tylko. To nie jest strona, która akceptuje słabej jakości wpisy reklamowe lub teksty stworzone wyłącznie pod roboty wyszukiwarek. Oczywiście chcemy by nasze teksty były jak najlepiej zoptymalizowane, ale nie zapominaj o prawdziwym czytelniku. Jeżeli jesteś gotowy by napisać dobry artykuł na temat materiału budowlanego, to zapoznaj się z zasadami dodawania wpisu, których należy bezwzględnie przestrzegać.

 • Artykuł musi być ciekawy dla czytelnika, który szuka informacji na temat materiału budowlanego. Tylko w ten sposób Twoje linki będą miały jakąkolwiek wartość oraz to jedyny sposób by Twój wpis został akceptowany. Nie musi być to trzymający w napięciu reportaż, ale jeżeli opisujesz produkt to zrób to profesjonalnie. Jeżeli nie masz wiedzy lub nie masz nic do przekazania na temat, który chcesz napisać to lepiej znajdź inną stronę i zaoszczędź sobie czasu. Nie spełnienie chociaż jednego punktu jest związane z nieprzyjęciem wpisu.
 • Artykuł musi być w charakterze obiektywnej opinii, opisu, recenzji. Nie może to być wpis wyraźnie reklamowy. Unikaj określeń w pierwszej osobie liczby pojedynczej lub mnogiej takich jak: „Farba, którą produkujemy…”, „Dzięki naszym…” zamiast tego możesz napisać „Farba marki „Maluj Dobrze” charakteryzuje się…”, „Produkt ten jest powszechnie stosowany do…”. Bardzo dobrze jeżeli możesz potwierdzić swoje stwierdzenia badaniami, cytatem lub nawet zdjęciami.
 • Możesz zamieścić jeden link w swoim tekście. Linki muszą wyglądać naturalnie. Nienaturalne kombinacje słów kluczowych takich jak „bloczki betonowe Gliwice” są zabronione.
 • Ustaw ikonę wpisu, dodaj maksymalnie 4 tagi, wpisz ustawienia SEO.ustawienai seo
 • Tekst musi zawierać co najmniej 2000 znaków, oraz być edytowany(pogrubienia, kursywa, listy itp), tak by był ciekawy również dla oka.
 • Zastrzegam sobie prawo do moderowania Twojego tekstu, jeśli coś w nim mi nie pasuje stylistycznie czy pod względem SEO, nie zmienie jednak słowa na którym ci najbardziej zależy czyli odnośnika.

Ok. Jeżeli materiały budowlane to twój „konik” i jesteś gotowy by przedstawić światu produkt, recenzję lub ciekawą opinię to zapraszam do rejestracji i logowania. Pisząc dobry artykuł nie musisz się bać, zostanie on dodany nawet jeżeli coś pod kątem optymalizacji jest nie tak, to zawsze można to zmienić. A teraz powodzenia!

PS. Jeżeli Twój artykuł będzie niósł rzeczywistą wiedzę, będzie ciekawy i wyczerpujący, to Twój artykuł zostanie dodatkowo, osobno podlinkowany.

Zapraszam do kontaktu, w dni robocze odpowiadam niemal natychmiast 🙂

[contact-form-7 id=”554″ title=”Formularz 1″]

Jeden komentarz

 1. Wrzosu
  7 czerwca 2017 @ 17:11

  Dzięki! Wymagania masz spore, ale dzięki temu wiem, że warto było napisać artykuł. Proces dodawania mojego posta przebiegł sprawnie więc chciałem tylko dać pozytywny feedback. Oby więcej takich stron 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *